Nejčastější otázky

Tisknete také v angličtině?

Samozřejmě. Tiskneme texty v jakémkoliv jazyce.

 

Je možné poslat náhled jak bude oznámení vypadat?

Náhledy tiskovin ke korektuře textů a ke schválení grafického rozvržení jsou zasílané vždy. Tisk není možné uskutečnit bez zaslání souhlasu s tiskem.

 

Můžete nám zaslat bezplatně vzorek oznámení?

Zasílání vzorků je zpoplatněné. Objednávku vzorku je u většiny svatebních oznámení možné provést na stránce fotosvatebka.cz prostřednictvím formuláře. Vzorky některých složitějších oznámení nezasíláme, avšak můžete si je po zarezervování termínu prohlédnout v naší prodejně v Praze.

 

Je možné vytisknout fotografii s textem i na klasické oznámení?

Na většinu oznámení můžeme dotisknout i dodané fotografie či grafiku. Dotisk fotografií se nehodí pro papíry s hlubší strukturou. Cena za tiskovou přípravu je v tomto případě vyšší.

 

Kdy se platí za objednávku?

Platbu je možné uskutečnit bankovním převodem na účet, prostřednictvím dobírky na poště nebo v hotovosti při vyzvednutí zásilky.

 

Jaká je velikost zálohy?

Pokud jsou prováděny grafické práce, činí záloha výši tiskové přípravy, není-li dohodnuto jinak.

 

V jakém formátu je potřebné dodat podklady?

Fotografie posílejte prosím nejlépe ve formátu jpg. Jestliže si vytváříte grafický návrh sami, potom použijte jako výstup formát pdf, nebo cdr, eps, případně obrázky ve formátu jpg (s nízkou komprezí), tiff v rozlišení 300dpi. Náhled můžete zaslat i ve formátu doc. Oznámení však bude navržené naším pracovníkem v grafickém programu. Doc/docx soubory nelze k tisku použít.

 

Jsou k oznámení dodávané i obálky?

Výběr obálek najdete v objednávkových formulářích. Cena závisí na typu obálky.

 

Vyrábíte i oznámení s fotografiemi?

Ano, na výrobu individuálních oznámení s fotografiemi se specializujeme. Fotografie můžete buď priložit k objednávce po jejím odeslání anebo je zaslat e-mailem.

 

Jak probíhá objednávka?

Přečtěte si prosím detaily postupu zpracování objednávky.

 

Zasíláme po celé České republice i na Slovensko: ČR od 90 Kč za zásilku - doručení do týdne. SK a zbytek Evropy od 8 EUR - doručení do dvou týdnů.