Obchodní podmínky

Objednávky

Objednat je možné on-line pomocí objednávkových formulářů, nebo e-mailem. Na rozdíl od běžných e-shopů se objednání personalizovaných tiskovin řídí jiným zákonem (§ 1834 OZ). Jedná se o zakázkovou výrobu, tedy o službu. Od objednávky lze odstoupit pouze po úhradě poměrné části sjednané ceny - v tomto případě po úhradě tiskové přípravy nedošlo-li ještě k tisku, nebo po úhradě celkové ceny pokud k tisku již došlo. Tisk je možný pouze po obdržení souhlasu kupujícího s tiskem. Odesláním objednávky kupující souhlasí s provedením tiskové přípravy (tj. s vyhotovením náhledů grafikem).

 

Ceny

Obecné cenové podmínky naleznete na stránce ceny. Všechny uváděné ceny jsou koncové.

 

Ochrana osobních údajů

Žádné informace vložené do objednávky nejsou poskytované třetím stranám vyjma nezbytně nutných informací poskytovaných České poště (v případě zaslání zásilky poštou)

 

Korektury

Před samotným tiskem zasíláme náhledy ke schválení, tj. ke kontrole textu a grafického zpracování. Náhledy zasíláme na email uvedený v objednávce. Tisk je možný až po obdržení souhlasu s tiskem.

 

Minimální počet

Minimální počet svatebních oznámení je 15 ks.
Pri doobjednávce rovněž 15 ks. Nižší množství je při doobjednávce s příplatkem 150 Kč k celkové ceně.

 

Výrobní a dodací termíny

Korektury ... 1 až 3 dny
Tisk ... 5 až 10 dní od odsouhlasení náhledů k tisku
nebo v případě expresního tisku (s příplatkem 380 Kč) ... do 48 hodin od odsouhlasení náhledů
Zásilka ČR - 3 dny až týden
Zásilka SK - týden až dva týdny

 

Platby

Platbu je možné uskutečnit bankovním převodem, na poště (dobírka) nebo v hotovosti při vyzvednutí zakázky v naší prodejně v Praze.

 

Reklamace

Případnou reklamaci vyřídíme přednostně. Nelze však reklamovat chyby způsobené kupujícím při zadávání objednávky. Pro tisk je platná poslední verze náhledů zaslaná e-mailem, která byla zároveň odsouhlasena kupujícím k tisku. Možnost vrácení produktu se týká pouze položek, u kterých neobjednáte personalizaci. V rámci 14 denní lhůty lze například vrátit obálky. Pokud by však i obálky byly na přání kupujícího potištěny, potom nelze vrátit ani obálky, protože jsou v takovém případě rovněž upravené na zakázku a tedy nepoužitelné k dalšímu prodeji.

 

Zasíláme po celé České republice i na Slovensko: ČR od 90 Kč za zásilku - doručení do týdne. SK a zbytek Evropy od 8 EUR - doručení do dvou týdnů.