Printia - grafické studio a tiskárna


Printia je specializovaná pražská tiskárna originálních luxusních tiskovin. V naší produkci jsou především svatební tiskoviny. Svatební oznámení navrhujeme tak, aby byla vkusná a skvěle reprezentovala nevěsty a ženichy, kteří chtějí využít naše služby.
Naši zákazníci jsou nejen z České a ze Slovenska. Styly charakteristické pro značku Printia vychází v první řadě z tradic střední Evropy, na druhém místě oslovují zákazníky z kultur západní Evropy. Dokážeme však na zakázku vytvořit i tiskoviny jiných stylů (může se jednat o motivy indické, arabské, řecké, africké ...). Záleží nám na tom, abychom Vám poskytovali prvotřídní servis, od prvního kontaktu až po doručení objednávky. Našim zákazníkům nabízíme více než patnáctiletou zkušenost a cit pro navrhování a tisk svatebních tiskovin. Vaše spokojenost je na prvním místě. Snažíme se být nejlepší v tom co umíme.

Tiskneme:


  • Svatební oznámení
  • Svatební pozvánky
  • Menu a jmenovky
  • Etikety na vína
Zasíláme po celé České republice i na Slovensko: ČR od 90 Kč za zásilku - doručení do týdne. SK a zbytek Evropy od 8 EUR - doručení do dvou týdnů.